Wspieramy Rajd Flaminga! – Stacje Ładowania Pojazdów Elektrycznych
11 maj, 23

Wspieramy Rajd Flaminga!

Są takie inicjatywy, których wspieranie przychodzi z automatu, zupełnie naturalnie. Gdy tylko dowiedzieliśmy się o Rajdzie Flaminga, od razu podjęliśmy decyzję o dołączeniu do grona wspierających! Cel jest prosty – zebrać 500 000 PLN na działania Fundacja Gajusz oraz zwiększyć świadomość potrzeby wspierania dzieci i młodzież w problemach natury psychologicznej.

To pierwsza, lecz z pewnością nie jedyna edycja rajdu. Uczestnicy mają do pokonania 4000 km poruszając się wyłącznie samochodami elektrycznymi. Tego typu auta to nasza codzienność, dlatego też przebieg rajdu będziemy śledzić z wielką przyjemnością!

Rajd Flaminga, oprócz tego głównego, obejmuje wiele innych celów. Zobaczcie sami!
CEL SPOŁECZNY
* Pokazanie problemów związanych ze zdrowiem psychicznym dzieci i młodzieży oraz jak one wpływają na dalsze wychowanie i rozwój.
* Przełamywanie społecznych barier w dyskusji nad tematyką leczenia schorzeń natury psychicznej.
* Pokazanie społeczeństwu, że są miejsca, które mogą pomóc nawet w najcięższym momencie życia.
* Umożliwienie równego startu w dorosłość dla dzieci i młodzieży z problemami.

CEL FINANSOWY/ EKONOMICZNY
* Zebranie 500.000 PLN na wsparcie psychologiczne dla dzieci i młodzieży dzięki organizacji kampanii sponsorskich oraz kampanii społecznych podczas Rajdu Flaminga oraz po jego zakończeniu. Koniec zbiórki zbiega się z końcem 2023 roku.

CEL MOTORYZACYJNY / BEZEMISYJNY
* Przybliżenie ludziom nowej formy transportu, jakim jest elektromobilność oraz pokazanie, jak pasja do motoryzacji potrafi łączyć pokolenia i pomagać ludziom w potrzebie.
* Podczas rajdu będziemy badać, jak elektromobilność wpływa na koszty oraz komfort transportu w EU. Będziemy badać aspekt ekologiczny, czyli zużycie i koszty prądu oraz aspekt komfortu podróżujących.
* Cały rajd będziecie mieli możliwość śledzić dzięki usłudze IKOL

Was również zachęcamy do wsparcia. Jeśli tylko możecie, dołączcie!
https://rajdflaminga.pl