Targi AUTOMOTIVE WORLD Tokyo – Stacje Ładowania Pojazdów Elektrycznych
09 lut, 23

Targi AUTOMOTIVE WORLD 2022 TOKYO

Co można było zobaczyć na targach AUTOMOTIVE WORLD 2023 w Tokyo? Jak rozwija się Azjatycki rynek elektromobilności? Co z autami zasilanymi wodorem? Mogliśmy na własne oczy zobaczyć, co świat w tym temacie ma do zaoferowania, jakie różnice w elektromobilności można zobaczyć w porównaniu do naszego, rodzimego rynku.

Zobaczcie nasz film z tegorocznych targów w Tokyo

Elektromobilność na świecie

Podczas tegorocznych Targów AUTOMOTIVE WORLD 2022 miała swoje miejsce specjalna sekcja EV JAPAN poświęcona bliskiej nam dziedzinie, jaką jest elektromobilność.

Mieliśmy przyjemność zapoznać się z najnowszymi trendami w elektromobilności, zarówno tymi azjatyckimi, jak i tymi z pozostałych części Świata. Jesteśmy zachwyceni, jak szybko postępują nowe technologie. Na własne oczy mogliśmy zobaczyć, jak rozwój i biznes idą w parze z technologiami mającymi na celu ochronę środowiska.

Była to również świetna okazja do wymiany doświadczeń z wieloma producentami oraz sprzedawcami stacji ładowania z całego świata.

Czy samochody wodorowe to motoryzacja przyszłości?


Podczas naszej wizyty na targach w Tokyo mieliśmy możliwość zobaczyć różne rozwiązania, które jednoznacznie pokazywały, że wodór to bez wątpienia paliwo przyszłości. W Japonii auta zasilane wodorem zyskują na popularności. Częstym z widywanych na drogach modeli jest Toyota Mirai. Samochód ten doczekał się już drugiej, ulepszonej względem poprzednika, generacji. Dzięki sporemu zainteresowaniu tego typu autami, infrastruktura stacji tankowania wodoru rozwija się w tym kraju dość prężnie.

 

Obejrzyj nasz materiał video!


Każdy z powyższych wątków szczegółowo omówiliśmy w naszym filmie. Zachęcamy do oglądania i obserwowania naszego kanału na YT, by na bieżąco być z naszymi nowymi treściami na temat elektromobilności.