Współpraca z Ekoenergetyka-Polska – Stacje Ładowania Pojazdów Elektrycznych
01 mar, 23

Współpraca z Ekoenergetyka-Polska

Nasza firma stacjeladowania.com nawiązała współpracę ze spółką Ekoenergetyka-Polska. Współpraca ta ma na celu rozszerzenie naszego portfolio o produkty postrzegane jako urządzenia o najwyższej jakości, produkowane przez firmę Ekoenergetyka-Polska.

Wraz ze wzrostem liczby samochodów elektrycznych w Polsce zauważamy rosnące zapotrzebowanie na budowę sieci szybkich i ultraszybkich stacji ładowania DC. Dzięki nawiązanej współpracy zyskaliśmy dostęp do urządzeń sprawdzonych w wielu krajach na świecie. Pozwoli nam to na sprawną budowę nowych punktów ładowania DC o najwyższej jakości.Umowę o współpracy zawarli prezes Ekoenergetyka-Polska Bartosz Kubik oraz prezes stacjeladowania.com Adam Agacki.

 Już od dziś stacje produkcji Ekoenergetyka-Polska są dostępne na naszej stronie internetowej www.stacjeladowania.com – stacje ładowania DC oraz w aplikacji o tej samej nazwie (do pobrania na Android-a: Stacje ładowania – Android oraz iOS: Stacje ładowania – iOS).

Wierzymy, że wspólnie prowadzone działania przyniosą ogrom dobrych i potrzebnych inwestycji na polskim rynku elektromobilności. 

Zobaczcie, co na ten zawartej współpracy mówią Dyrektor Biura Sprzedaży Bezpośredniej i Dystrybucji Piotr Fengler Ekoenergetyka-Polska oraz Prezes stacjeladowania.com Adam Agacki.