Stacje ładowania NOXO. – Stacje Ładowania Pojazdów Elektrycznych
02 sie, 23

Stacje ładowania NOXO.

Kierowcy elektryków planując swoje wyjazdy, wypoczynek czy rekreację, wybierają takie lokalizacje, które pozwalają im na uzupełnienie poziomu baterii w ich samochodach. Posiadanie na parkingu stacji ładowania samochodów elektrycznych podnosi atrakcyjność obiektu otwierając się na nowych klientów. Takie stacje są widoczne w wyszukiwarkach internetowych oraz dedykowanych aplikacjach stając się standardem w całej Europie. Jak wynika z raportu przedstawionego przez Polskie Towarzystwo Paliw Alternatywnych (PSPA), pod koniec 2022 roku po polskich drogach jeździło 61 570 w pełni elektrycznych aut osobowych. W porównaniu do roku 2021, odnotowano wzrost zarejestrowanych „elektryków” aż o 33%. Obserwując rosnące zainteresowanie samochodami zasilanymi wyłącznie energią elektryczną można śmiało stwierdzić, że trend wzrostowy utrzyma się, a zapotrzebowanie na kolejne punkty ładowania jest szansą na biznes oraz zdobywanie nowych klientów poprzez oferowanie usługi dodatkowej, jaką jest możliwość naładowania baterii w „elektryku”.

Po co mi stacja ładowania?

Wraz z rosnącą ilością samochodów elektrycznych przybywa stacji do ich ładowania. Coraz częściej pod hotelami, basenami, galeriami handlowymi możemy zobaczyć samochód na zielonych tablicach rejestracyjnych podpięty do dystrybutora energii. Klienci poruszający się „elektrykami” są ekspertami w planowaniu. W trasie poruszają się drogami, na których znajdą punkty szybkiego ładowania DC, w mieście wybierają te galerie, które posiadają na swoich parkingach stacje typu AC. Spędzając czas na zakupach, w kinie, czy restauracji mają pewność, że w dalszą drogę będą mogli wybrać się z akumulatorem naładowanym do 100%. Wybierając się na wakacje, wyjazd służbowy, czy weekend wybierają hotele, które również oferują swoim klientom taką usługę.

 Po co mi więc stacja ładowania? Jest to inwestycja, która przyciąga. Inwestycja w przyszłość, która będzie tylko urosnąć. Stacji ładowania pod punktami użyteczności publicznej przybywa. Decydując się na montaż stacji ładowania przy swoim obiekcie macie Państwo szansę na zaistnienie w świadomości kierowców „elektryków” już teraz, co w połączeniu z najwyższą jakością oferowaną przez Was usług, pozwoli zdobyć klientów na lata, tym samym zapewniając rozwój Waszej firmie.

 Jednorazowe przeznaczenie środków na montaż stacji ładowania samochodów elektrycznych to inwestycja, która generuje dodatkowe przychody przez wiele lat


Czy na pewno trzeba inwestować?

Nie! Posiadanie stacji ładowania samochodów elektrycznych nie musi wiązać się z koniecznością inwestowania własnych środków. Wraz z firmą NOXO.ENERGY oferujemy stację wraz z usługą montażu zupełnie za darmo. Za darmo?! Tak! Wraz z NOXO.ENERGY kompleksowo zajmujemy się doborem, montażem, konfiguracją i serwisowaniem stacji ładowania samochodów elektrycznych idealnie dopasowanej do Waszej infrastruktury parkingowej. Współpraca ta opiera się na zasadzie win-win: Państwo zyskujecie nowych klientów i otrzymujecie ustalony procent zysków, NOXO.ENERGY pobiera od nich opłaty za usługę ładowania.


Serdecznie zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością przedstawimy wszystkie szczegóły!

Hotel Kyriad - Stacja ładowania Garo LS-4