Jak działa nasza firma? – Stacje Ładowania Pojazdów Elektrycznych
12 lip, 23

Jak działa nasza firma?

Jako firma Stacjeladowania.com jesteśmy dystrybutorem stacji ładowania samochodów elektrycznych. Oznacza to, że nie jesteśmy producentem, a sprzedawcą. Dystrybucja pozwala nam na dobranie najlepszego urządzenia do potrzeb każdego klienta.Współpracujemy z topowymi firmami produkującymi stacje ładowania:
– Ekoeneretyka
– EVB Edward Biel
– Alfen
– ZPUE
– SIEMENS
– GARO

W naszym portfolio znajdują się wyłącznie sprawdzone urządzenia. Nasz zespół handlowy regularnie szkoli się u współpracujących producentów, aby móc dostarczać najlepsze i najnowsze technologie ładowania pojazdów elektrycznych.Nasze ekipy monterskie również regularnie zdobywają wiedzę w zakresie budowy, montażu oraz rozbudowy stacji ładowania samochodów elektrycznych.

To wszystko pozwala nam na wykonywanie usług od doboru do finalizacji działania stacji ładowania w sposób profesjonalny, co realnie przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Potwierdza to 100% pozytywnie odebranych przez UDT stacji ładowania samochodów elektrycznych montowanych przez naszą firmę.

Chcemy abyście wiedzieli, że elektromobilność to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja. Nasza firma to więcej niż sprzedaż. To profesjonalne doradztwo, wsparcie, ale także rozmowy o elektromobilności, pojazdach elektrycznych, na które serdecznie zapraszamy.

Lubimy działać, dlatego zapraszamy do nas. Wspólnie możemy sprawić, że zielona energia dotrze w o wiele więcej miejsc, niż do tej pory.Zobacz film o nas!

Abyście jeszcze lepiej mogli nas poznać postanowiliśmy przygotować film o naszej firmie.