Stacje ładowania a panele fotowoltaiczne - Stacje ładowania pojazdów elektrycznych
+48 604 687 041
Stacje ładowania pojazdów elektrycznych / Stacje ładowania a panele fotowoltaiczne

Stacje ładowania a panele fotowoltaiczne

Czas wejść w XXI wiek i zacząć podążać drogą elektromobilności!

Elektryczne samochody w naszym kraju nabierają nowego znaczenia, w szybkim tempie jest ich coraz więcej, nabierają popularności w społeczeństwie. Kolejne osoby sięgają po elektryczne rozwiązanie dla swojego domu oraz firmy. Dlaczego więc nie pójść krok dalej i rozwiązać problem ładowania samochodu elektrycznego kupując stację ładowania?

W naszej ofercie posiadamy wiele stacji ładowania o bardzo wielu konfiguracjach, dla osoby prywatnej jak i dla firmy oraz urzędów.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, oferta jest w pełni dostosowana do wytycznych miejsca gdzie ma stanąć oraz preferencji klienta.Czy kiedyś zastanawiałeś się nad kupnem stacji ładowania do samochodów elektrycznych?

Warto się nad tym poważnie zastanowić ze względu na ekologie i dużą opłacalność eksploatacyjną.

Auta elektryczne nie wymagają tak częstych wizyt u mechanika, nie są tak drogie w utrzymaniu jak np. silnik diesla. Główną zaletą aut elektrycznych jest komfort jazdy i brak wydzielania trujących spalin do środowiska. Łącząc stację ładowania z przydomową elektrownią w postaci paneli fotowoltaicznych jesteśmy w pełni ECO oraz jednocześnie oszczędzamy pokaźną sumę pieniędzy.

Poniżej przedstawiamy kilka typowych, standardowych stacji ładowania dla przeciętnego klienta.

podwójna mała stacja ładowania w centrum handlowym lub w domu

EVB Wallbox 2m

słupek stacja do ładowania samochodu elektrycznego EVB

EVB WALLBOX 1M

AO40D00000

podwójna mała stacja ładowania w centrum handlowym lub w domu evb walbox m1

EVB Wallbox 1M

 

Stacje dostosowane do ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych typu Plug-In m.in. Jaguar, Porsche, BMW, Audi, VW, Nissan, Tesla i innych wg standardu UE. (mennekes)

 

 

EVB Wallbox 1M


Stacja EVB WALLBOX 1M naścienna lub nasłupowa, jednostanowiskowa wyposażona w gniazdo/wtyczkę typu 2 o mocy do 22 kW, z dostępem bez ograniczeń, sygnalizacja stanu pracy ładowarki. Wersja do zastosowań przydomowych, własnych miejscach parkingowych.

Zastosowanie: stacja prywatna, półprywatna

EVB WALLBOX 2M


Stacja  naścienna lub nasłupowa, jednostanowiskowa wyposażona w gniazdo/wtyczkę typu 2 o mocy do 22 kW, z dostępem bez ograniczeń, sygnalizacja stanu pracy ładowarki. Wersja do zastosowań przydomowych, własnych miejscach parkingowych.

Zastosowanie: stacja prywatna, półprywatna

 

EVB WALLBOX 1M AO40D00000


Stacja EVB 1M, wolnostojąca, jednostanowiskowa wyposażona w gniazdo/wtyczkę typu 2 o mocy do 22 kW, z dostępem bez ograniczeń, sygnalizacja stanu pracy ładowarki.

Zastosowanie: stacja prywatna, półprywatna

 

 

darmowa-energia-stacje ladowania-a-fotowoltaika

Darmowa energia z słońca - oszczędność, ekologia, nowoczesny sposób życia.


Inwestycja w panele słoneczne w dzisiejszych czasach jest niezwykle opłacalna. Rosnące ceny prądu, nadmierne produkowanie zanieczyszczeń, ogółem rzecz biorąc - ekologia. Instalacja jest świetnym rozwiązaniem dla tego typu problemów, zwraca się już po 10 latach a nawet szybciej biorąc pod uwagę aktualne ceny prądu. 

Przydomowa elektrownia pozwala naładować samochód elektryczny - co za tym idzie?

Ogromna oszczędność na jeździe samochodem.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej o stacjach ładowania?

Napisz! Odpowiemy w ciągu kilku minut.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym na potrzeby kontaktu mailowego przez Agacki Sp.j. (Administrator danych), zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych.

Dane kontaktowe

Sprzedaż: +48 604 687 041

kontakt@stacjeladowania.com

Dane firmy

Agacki S.J.

NIP: 9291981555

ul. Dekoracyjna 3 P-5/3

65-155 Zielona Góra

Copyright © by stacjeladowania.com. Wszelkie prawa zastrzeżone!