Stacje ładowania a panele fotowoltaiczne – Stacje Ładowania Pojazdów Elektrycznych
26 maj, 20

Czas wejść w XXI wiek i zacząć podążać drogą elektromobilności!

Elektryczne samochody w naszym kraju nabierają nowego znaczenia, w szybkim tempie jest ich coraz więcej, nabierają popularności w społeczeństwie. Kolejne osoby sięgają po elektryczne rozwiązanie dla swojego domu oraz firmy. Dlaczego więc nie pójść krok dalej i rozwiązać problem ładowania samochodu elektrycznego kupując stację ładowania?

W naszej ofercie posiadamy wiele stacji ładowania o bardzo wielu konfiguracjach, dla osoby prywatnej jak i dla firmy oraz urzędów.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, oferta jest w pełni dostosowana do wytycznych miejsca gdzie ma stanąć oraz preferencji klienta.
Czy kiedyś zastanawiałeś się nad kupnem stacji ładowania do samochodów elektrycznych?

Warto się nad tym poważnie zastanowić ze względu na ekologie i dużą opłacalność eksploatacyjną.

Auta elektryczne nie wymagają tak częstych wizyt u mechanika, nie są tak drogie w utrzymaniu jak np. silnik diesla. Główną zaletą aut elektrycznych jest komfort jazdy i brak wydzielania trujących spalin do środowiska. Łącząc stację ładowania z przydomową elektrownią w postaci paneli fotowoltaicznych jesteśmy w pełni ECO oraz jednocześnie oszczędzamy pokaźną sumę pieniędzy.

Poniżej przedstawiamy kilka typowych, standardowych stacji ładowania dla przeciętnego klienta.

Stacje dostosowane do ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych typu Plug-In m.in. Jaguar, Porsche, BMW, Audi, VW, Nissan, Tesla i innych wg standardu UE. (mennekes)

EVB Wallbox 1M

Stacja EVB WALLBOX 1M naścienna lub nasłupowa, jednostanowiskowa wyposażona w gniazdo/wtyczkę typu 2 o mocy do 22 kW, z dostępem bez ograniczeń, sygnalizacja stanu pracy ładowarki. Wersja do zastosowań przydomowych, własnych miejscach parkingowych.

Zastosowanie: stacja prywatna, półprywatna

EVB WALLBOX 2M

Stacja naścienna lub nasłupowa, jednostanowiskowa wyposażona w gniazdo/wtyczkę typu 2 o mocy do 22 kW, z dostępem bez ograniczeń, sygnalizacja stanu pracy ładowarki. Wersja do zastosowań przydomowych, własnych miejscach parkingowych.

Zastosowanie: stacja prywatna, półprywatna

EVB WALLBOX 1M AO40D00000

Stacja EVB 1M, wolnostojąca, jednostanowiskowa wyposażona w gniazdo/wtyczkę typu 2 o mocy do 22 kW, z dostępem bez ograniczeń, sygnalizacja stanu pracy ładowarki.

Zastosowanie: stacja prywatna, półprywatna