Stacja w lampie ulicznej – Stacje Ładowania Pojazdów Elektrycznych

STACJE ŁADOWANIA

Stacja w lampie ulicznej

Unikalne produkty będące wynikiem prac B+R

Obecnie na świecie widoczny jest trend dążenia do miast typu SMART, które w głównym swoim założeniu zakładają wykorzystanie narzędzi IT do budowy systemów komunikacji i zarządzania miastem, jego usługami, dostępnością oraz interakcją z mieszkańcem.

W wyniku prac B+R prowadzonych z Centrum Energetyki Odnawialnej Uniwersytetu Zielonogórskiego w ramach Bonu n innowacje opracowaliśmy innowacyjne rozwiązania stacji ładowania pojazdów elektrycznych do zaimplementowania w systemie oświetlenia ulicznego.

Innowacyjny produkt: systemu ładowania samochodów elektrycznych opartego o system oświetlenia ulicznego dostępny jest już w ofercie stacjeładowania.com.

Zalety:

Wykorzystanie infrastruktury energetycznej miasta – systemu oświetlenia, do stworzenia systemu punktów ładowania samochodów elektrycznych;

Brak konieczności nakładów inwestycyjnych na potrzeby tworzenia nowych sieci zasilających ładowarki elektryczne;

Zautomatyzowany system rozliczeń punktów ładowania.

Oferta:

Indywidualny projekt wykorzystania systemu ładowania samochodów elektrycznych opartego o system oświetlenia ulicznego;

Dostawa lub montaż całego systemu + jego konfiguracja dostosowana jest do indywidualnego projektu opracowywanego prze nas dla każdego klienta.

Zapraszamy do współpracy Firmy i instytucje, nasz prototyp zostaje wprowadzony do regularnej produkcji. Zapytania i zamówienia prosimy kierować na adres kontakt@stacjeladowania.com

 

Stacja w lampie ulicznej