+48 607 893 457 / +48 881 062 750

Stacje ładowania w miejscach publicznych

Użytkowanie samochodów elektrycznych


Użytkownicy samochodów elektrycznych, których z każdym dniem przybywa oprócz ładowania w domu potrzebują również ładować baterie w swoich samochodach również w miejscach publicznych.

Najczęściej są to stacje benzynowe, hotele, obiekty użyteczności publicznej takie jak urzędy, biblioteki czy np. ośrodki zdrowia. Każde miejsce gdzie kierowca samochodu spędzi więcej niż pół godziny staje się miejscem potencjalnie atrakcyjnym do ładowania samochodu elektrycznego.


Wyposażanie obiektów takich jak restauracje czy hotele w stacje ładowania oprócz możliwości zarobkowania na sprzedaży energii na cele ładowania pojazdów elektrycznych czyni te miejsca również bardziej atrakcyjne na kierowców samochodów elektrycznych.


Kierowcy „elektryków” wybierają te restauracje czy hotele gdzie ich samochód będzie mógł się naładować. Inne będą po prostu omijać.

 

 

W naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę stacji ładowania samochodów elektrycznych z możliwością wyboru ilości punktów ładowania oraz rodzaju wtyków i gniazd.

Oferujemy zarówno stacje AC jak i Super Szybkie Stacje Ładowania  DC dedykowane do miejsc gdzie ładowania ma trwać max kilkadziesiąt minut.


Wszystkie oferowane przez nas stacje do użytku publicznego spełniają wymogi „Ustawy o elektromobliności i paliwach alternatywnych” z dnia 11 stycznia 2018 r oraz „Rozporządzenia Ministra Energii w sprawie wymagań technicznych dla stacji ładowania i punktów ładowania stanowiących element infrastruktury ładowania drogowego transportu publicznego”

Pomagamy w wyborze najbardziej optymalnej konfiguracji.

Dane kontaktowe

Piotr Szymczak: +48 607 893 457

Adam Agacki: +48 881 062 750

kontakt@stacjeladowania.com

Dane firmy

NIP: 9291981555

REGON: 382302920

Stanisława Moniuszki 16

65-409 Zielona Góra

Copyrgiht © by stacjeLadowania.com. Wszelkie prawa zastrzeżone!