Solarna zielona ładowarka - HYBRYDA - Stacje ładowania pojazdów elektrycznych
+48 604 687 041
Stacje ładowania pojazdów elektrycznych / Solarna zielona ładowarka – HYBRYDA

Solarna zielona ładowarka – HYBRYDA

Nowatorskim projektem, wprowadzanym na rynek jest Hybrydowa Zielona Ładowarka, to  połączeniem energii odnawialnej z energią konwencjonalną. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nasze urządzenie będzie w stu procentach funkcjonalne, przy każdych warunkach atmosferycznych.

Za pomocą połączenia tych dwóch energii możemy nieprzerwanie korzystać z urządzenia, jeżeli energia słoneczna skumulowana w akumulatorze się wyczerpie, następuje automatyczne przełączenie na energię konwencjonalną przez co Zielona Ładowarka jest dostępna 24/h dla użytkowników nie martwiąc się, że zabraknie nam energii w urządzeniu.

Udoskonalając nasze urządzenie, wkrótce wprowadzimy kolorowe wyświetlacze elektroniczne LED, LCD. Poprzez zarządzanie panelem sterującym, za pomocą internetu, mamy możliwość sterowania informacją, reklamą z każdego miejsca na ziemi.

Dzięki pełnej gamie dodatków, którymi dysponujemy, mogą Państwo wyposażyć swoje urządzenie, staję się ono bardziej funkcjonalne, np. montując kamerę na urządzeniu, możecie Państwo mieć pełny nadzór nad urządzeniem i terenem wokół niego.

Dane kontaktowe

Sprzedaż: +48 604 687 041

kontakt@stacjeladowania.com

Dane firmy

Agacki S.J.

NIP: 9291981555

ul. Dekoracyjna 3 P-5/3

65-155 Zielona Góra

Copyright © by stacjeladowania.com. Wszelkie prawa zastrzeżone!