GREENCHARGER – Zielona Ładowarka - Stacje ładowania pojazdów elektrycznych
+48 881 062 750
Stacje ładowania pojazdów elektrycznych / GREENCHARGER – Zielona Ładowarka

GREENCHARGER – Zielona Ładowarka

Każdemu użytkownikowi telefonu czy tabletu zdarza się zapomnieć naładować swoje urządzenie. Gdy nie mamy możliwości użycia własnej ładowarki, Zielona Ładowarka jest idealnym rozwiązaniem. Nasza firma wychodząc naprzeciw takim potrzebom stworzyła urządzenie, która swoim wyglądem przypomina drzewo, zamiast liści zamontowane są panele słoneczne, które pobierają energię słoneczną, przetwarzają i kumulują ja na darmowy prąd. Dzięki temu ludzie mogą za darmo naładować swoje telefony i tablety.

Zielona Ładowarka poprawia rozwój Miast i Gmin, jakość życia mieszkańców i turystów. Energia odnawialna uczy ludzi ekologii i dbania o środowisko. To łatwy w użyciu sprzęt, którego może używać osoba w każdym wieku, jest dostosowany dla osób niewidomych i niedowidzących.

Ładowarka posiada półeczki na których umieszczono napis alfabetem Braille’a z instrukcją obsługi urządzenia. Zielone Ładowarki możemy zamontować w rynku, parku, bądź w dowolnym miejscu, które Państwo zaproponują. Korzyści płynące z posiadania Zielonej Ładowarki to turystyczny rozwój Państwa Miasta, Gminy gdyż wszyscy będą mogli działać z energią.

Dane kontaktowe

Adam Agacki: +48 881 062 750

kontakt@stacjeladowania.com

Dane firmy

Agacki S.J.

NIP: 9291981555

Stanisława Moniuszki 16

65-409 Zielona Góra

Copyright © by stacjeladowania.com. Wszelkie prawa zastrzeżone!