EVB WALLBOX 2M - Stacje ładowania pojazdów elektrycznych
+48 604 687 041
Stacje ładowania pojazdów elektrycznych / EVB WALLBOX 2M

EVB WALLBOX 2M

Stacja Ładowania EVB Wallbox 2M to naścienna dwustanowiskowa stacja ładowania samochodów elektrycznych AC. Stacja wykonana jest z aluminium malowanego proszkowo z szybą hartowaną na froncie. W stacji tej możemy dowolnie skonfigurować moc i rodzaj wtyczki/gniazda każdego punktu ładowania. Dostępne moce od 3,4kW do nawet 22kW. Stacja w tej wersji może mieć charakter całkowicie otwarty np. kiedy zlokalizowana jest w zamkniętym garażu. Może też zostać wyposażona w kontrolę dostępu kartą RFID, kiedy do stacji mają fizyczny dostęp inni użytkownicy, ale mogą z niej korzystać tylko osoby posiadające kartę. Rozwiązanie z kartą RFID stosuje się np. kiedy stacja ulokowana jest w ogólnodostępnym garażu wielostanowiskowym, ale stacja ma służyć tylko do ładowania naszego prywatnego samochodu lub samochodów jednej tylko firmy korzystającej z parkingu.

 

Pozostałe cechy tej stacji to:

– aktywny LED obrazujący stan ładowania,

– zabezpieczenie nadprądowe i różnicowo-prądowe,

– zabezpieczenie przepięciowe typ-2,

– kontrola temperatury – układ ogrzewania/chłodzenia stacji,

– stopień ochrony IP 54,

– stopień odporności mechanicznej IK 10.

 


Montaż:

Stacja EVB WALLBOX 2M jest przygotowana do łatwego montażu na ścianie dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca w ciasnych garażach. Istnieje również montażu takiej stacji na dedykowanym statywie, który czyni tę stację stacja wolnostojącą.

 


Zastosowanie:

Garaże prywatne, parkingi wewnętrzne i zewnętrzne. Stacja dostosowana do ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych typu Plug-In m.in. Jaguar, Porsche, BMW, Audi, VW, Nissan, Tesla Renault, Skoda, Peugeot i innych do wyboru wg standardów Amerykańskich lub Europejskich.

Dane kontaktowe

Sprzedaż: +48 604 687 041

kontakt@stacjeladowania.com

Dane firmy

Agacki S.J.

NIP: 9291981555

ul. Dekoracyjna 3 P-5/3

65-155 Zielona Góra

Copyright © by stacjeladowania.com. Wszelkie prawa zastrzeżone!