EVB Wallbox 1M - Stacje ładowania pojazdów elektrycznych
+48 607 893 457 / +48 881 062 750
Stacje ładowania pojazdów elektrycznych / EVB Wallbox 1M

EVB Wallbox 1M

Stacja dostosowana do ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych typu Plug-In m.in. Jaguar, Porsche, BMW, Audi, VW, Nissan, Tesla i innych wg standardu UE. (mennekes)


 

Opis skrócony:  

Stacja Ładowania EVB Wallbox 1M to naścienna jednostanowiskowa stacja ładowania samochodów elektrycznych AC. Stacja wykonana jest z aluminium malowanego proszkowo z szybą hartowaną na froncie. W stacji tej możemy dowolnie skonfigurować moc i rodzaj wtyczki/gniazda punktu ładowania. Dostępne moce od 3,4kW do nawet 22kW. Stacja w tej wersji może mieć charakter całkowicie otwarty np. kiedy zlokalizowana jest w zamkniętym garażu. Może też zostać wyposażona w kontrolę dostępu kartą RFID, kiedy do stacji mają fizyczny dostęp inni użytkownicy, ale mogą z niej korzystać tylko osoby posiadające kartę. Rozwiązanie z kartą RFID stosuje się np. kiedy stacja ulokowana jest w ogólnodostępnym garażu wielostanowiskowym, ale stacja ma służyć tylko do ładowania naszego prywatnego samochodu lub samochodów jednej tylko firmy korzystającej z parkingu.

Pozostałe cechy tej stacji to:

– aktywny LED obrazujący stan ładowania,

– zabezpieczenie nadprądowe i różnicowo-prądowe,

– zabezpieczenie przepięciowe typ-2,

– kontrola temperatury – układ ogrzewania/chłodzenia stacji,

– stopień ochrony IP 54,

– stopień odporności mechanicznej IK 10.


 

Montaż:

Stacja EVB WALLBOX 1M jest przygotowana do łatwego montażu na ścianie dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca w ciasnych garażach. Istnieje również montażu takiej stacji na dedykowanym statywie, który czyni tę stację stacja wolnostojącą.


 

Zastosowanie:

Garaże prywatne, parkingi wewnętrzne i zewnętrzne. Stacja dostosowana do ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych typu Plug-In m.in. Jaguar, Porsche, BMW, Audi, VW, Nissan, Tesla Renault, Skoda, Peugeot i innych do wyboru wg standardów Amerykańskich lub Europejskich.

Dane kontaktowe

Piotr Szymczak: +48 607 893 457

Adam Agacki: +48 881 062 750

kontakt@stacjeladowania.com

Dane firmy

NIP: 9291981555

REGON: 382302920

Stanisława Moniuszki 16

65-409 Zielona Góra

Copyrgiht © by stacjeLadowania.com. Wszelkie prawa zastrzeżone!