EVB max DC trzystanowiskowa - Stacje ładowania pojazdów elektrycznych
+48 604 687 041
Stacje ładowania pojazdów elektrycznych / EVB max DC trzystanowiskowa

EVB max DC trzystanowiskowa

Stacja dostosowana do ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych typu Plug-In m.in. Jaguar, Porsche, BMW, Audi, VW, Nissan, Tesla i innych wg standardu UE. (mennekes)


 

Opis skrócony:

Stacja Szybkiego Ładowania EVB max DC to wolnostojąca trzystanowiskowa stacja ładowania samochodów elektrycznych DC i AC. Stacja wykonana jest z aluminium malowanego proszkowo. Stację możemy wyposażyć dwa wtyki typu CCS-2 i CHAdeMO oraz w działające niezależnie gniazdo lub wtyk AC typu 2. Stacje o mocach od 50kW do 300kW łącznej mocy z dynamicznym podziałem układów ładowania DC oraz niezależnym układem ładowania AC o mocy do 43 kW.

Stacja w wersji ogólnodostępnej wyposażona jest w system pomiaru pobranej energii oraz moduły do obsługi płatności przez aplikację OCPP. Właściciel korzystając z aplikacji samodzielnie ustala cenniki za sprzedaną energię.

Pozostałe cechy tej stacji to:

– aktywny LED obrazujący stan ładowania,

– zabezpieczenie nadprądowe i różnicowo-prądowe,

– zabezpieczenie przepięciowe typ-2,

– kontrola temperatury – układ ogrzewania/chłodzenia stacji,

– stopień ochrony IP 54,

– stopień odporności mechanicznej IK 10,

– ekran LCD (opcja).


 

Montaż:

Stacja EVB  max DC jest przygotowana do montażu na gruncie. Do montażu stosuje się dedykowany prefabrykowany fundament betonowy.


 

Zastosowanie:

Stacje paliw, parkingi i garaże przy hotelach, restauracjach, galeriach handlowych, parkingi miejskie i inne miejsca o charakterze ogólnodostępnym.  Stacja dostosowana do ładowania samochodów elektrycznych wyposażonych w gniazda szybkiego ładowania zgodne ze standardami CCS-2 i CHAdeMO.

Wszystkie oferowane przez nas stacje do użytku publicznego spełniają wymogi „Ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych” z dnia 11 stycznia 2018 r oraz „Rozporządzenia Ministra Energii w sprawie wymagań technicznych dla stacji ładowania i punktów ładowania stanowiących element infrastruktury ładowania drogowego transportu publicznego”

Dane kontaktowe

Sprzedaż: +48 604 687 041

kontakt@stacjeladowania.com

Dane firmy

Agacki S.J.

NIP: 9291981555

ul. Dekoracyjna 3 P-5/3

65-155 Zielona Góra

Copyright © by stacjeladowania.com. Wszelkie prawa zastrzeżone!