EVB max DC dwustanowiskowa - Stacje ładowania pojazdów elektrycznych
+48 607 893 457 / +48 881 062 750
Stacje ładowania pojazdów elektrycznych / EVB max DC dwustanowiskowa

EVB max DC dwustanowiskowa

Stacja dostosowana do ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych typu Plug-In m.in. Jaguar, Porsche, BMW, Audi, VW, Nissan, Tesla i innych wg standardu UE. (mennekes)


 

Stacja Szybkiego Ładowania EVB max DC to wolnostojąca dwustanowiskowa stacja ładowania samochodów elektrycznych DC. Stacja wykonana jest z aluminium malowanego proszkowo. Stację możemy wyposażyć dwa wtyki typu CCS-2 i CHAdeMO. Stacje o mocach od 50kW do 300kW łącznej mocy z dynamicznym podziałem układów ładowania.

Stacja w wersji ogólnodostępnej wyposażona jest w system pomiaru pobranej energii oraz moduły do obsługi płatności przez aplikację OCPP. Właściciel korzystając z aplikacji samodzielnie ustala cenniki za sprzedaną energię.

Pozostałe cechy tej stacji to:

– aktywny LED obrazujący stan ładowania,

– zabezpieczenie nadprądowe i różnicowo-prądowe,

– zabezpieczenie przepięciowe typ-2,

– kontrola temperatury – układ ogrzewania/chłodzenia stacji,

– stopień ochrony IP 54,

– stopień odporności mechanicznej IK 10,

– ekran LCD (opcja).


 

Montaż:             

Stacja EVB  max DC jest przygotowana do montażu na gruncie. Do montażu stosuje się dedykowany prefabrykowany fundament betonowy.


 

Zastosowanie:

Stacje paliw, parkingi i garaże przy hotelach, restauracjach, galeriach handlowych, parkingi miejskie i inne miejsca o charakterze ogólnodostępnym.  Stacja dostosowana do ładowania samochodów elektrycznych wyposażonych w gniazda szybkiego ładowania zgodne ze standardami CCS-2 i CHAdeMO.

Wszystkie oferowane przez nas stacje do użytku publicznego spełniają wymogi „Ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych” z dnia 11 stycznia 2018 r oraz „Rozporządzenia Ministra Energii w sprawie wymagań technicznych dla stacji ładowania i punktów ładowania stanowiących element infrastruktury ładowania drogowego transportu publicznego”

Dane kontaktowe

Piotr Szymczak: +48 607 893 457

Adam Agacki: +48 881 062 750

kontakt@stacjeladowania.com

Dane firmy

NIP: 9291981555

REGON: 382302920

Stanisława Moniuszki 16

65-409 Zielona Góra

Copyrgiht © by stacjeLadowania.com. Wszelkie prawa zastrzeżone!