EVB ADVERT AC - Stacje ładowania pojazdów elektrycznych
+48 607 893 457 / +48 881 062 750
Stacje ładowania pojazdów elektrycznych / EVB ADVERT AC

EVB ADVERT AC

Stacja dostosowana do ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych typu Plug-In m.in. Porsche, BMW, Audi, VW, Nissan, Tesla i innych wg standardu UE. (mennekes)

To seria najnowocześniejszych ładowarek przeznaczonych w dużej mierze na rynek reklamy. Umożliwia ładowanie kilku pojazdów jednocześnie, ponieważ składa się od 1 do 4 stanowisk szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych prądem AC o mocy 22 kW (na każde stanowisko).

Stacja ładowania samochodów elektrycznych EVB Advert  wyposażona jest w outdoorowe nośniki reklamowe. Stacja posiada zainstalowane ekrany multimedialne o wielkości nawet do 60 cali, które są elektronicznymi powierzchniami reklamowymi.


 

Opis skrócony:

Stacja Ładowania EVB ADVERT to wolnostojąca dwustanowiskowa stacja ładowania samochodów elektrycznych AC wyposażona, do wyboru, w 1 lub 2 duże 55’’ outdorowe ekrany LCD, które emitują zadaną treść reklamową. Zarządzanie treściami odbywać się może zarówno przez fizyczne karty pamięci, USB lub zdalnie przez sieć internetową. Stacja wykonana jest z aluminium malowanego proszkowo z szybą hartowaną na froncie. W stacji tej możemy dowolnie skonfigurować moc i rodzaj wtyczki/gniazda każdego punktu ładowania. Dostępne moce od 3,4kW do nawet 43kW. Stacja w wersji ogólnodostępnej wyposażona jest w system pomiaru pobranej energii oraz moduły do obsługi płatności przez aplikację OCPP. Właściciel korzystając z aplikacji samodzielnie ustala cenniki za sprzedaną energię.

Pozostałe cechy tej stacji to:

– aktywny LED obrazujący stan ładowania,

– zabezpieczenie nadprądowe i różnicowo-prądowe,

– zabezpieczenie przepięciowe typ-2,

– kontrola temperatury – układ ogrzewania/chłodzenia stacji,

– stopień ochrony IP 54,

– stopień odporności mechanicznej IK 10.


 

Montaż:

Stacja EVB  ADVERT jest przygotowana do montażu na gruncie. Do montażu stosuje się dedykowany prefabrykowany fundament betonowy.

 


 

Zastosowanie:

Parkingi i garaże przy hotelach, restauracjach, galeriach handlowych, stacjach benzynowych, parkingi miejskie i inne miejsca o charakterze ogólnodostępnym.  Stacja dostosowana do ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych typu Plug-In m.in. Jaguar, Porsche, BMW, Audi, VW, Nissan, Tesla Renault, Skoda, Peugeot i innych do wyboru wg standardów Amerykańskich lub Europejskich.

Wszystkie oferowane przez nas stacje do użytku publicznego spełniają wymogi „Ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych” z dnia 11 stycznia 2018 r oraz „Rozporządzenia Ministra Energii w sprawie wymagań technicznych dla stacji ładowania i punktów ładowania stanowiących element infrastruktury ładowania drogowego transportu publicznego”

 

Dane kontaktowe

Piotr Szymczak: +48 607 893 457

Adam Agacki: +48 881 062 750

kontakt@stacjeladowania.com

Dane firmy

NIP: 9291981555

REGON: 382302920

Stanisława Moniuszki 16

65-409 Zielona Góra

Copyrgiht © by stacjeLadowania.com. Wszelkie prawa zastrzeżone!