EVB 2M - Stacje ładowania pojazdów elektrycznych
+48 604 687 041
Stacje ładowania pojazdów elektrycznych / EVB 2M

EVB 2M

Stacja dostosowana do ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych typu Plug-In m.in. Porsche, BMW, Audi, VW, Nissan, Tesla    i innych wg standardu UE. (mennekes)


 

Opis skrócony:

Stacja Ładowania EVB 2M to wolnostojąca dwustanowiskowa stacja ładowania samochodów elektrycznych AC. Stacja wykonana jest z aluminium malowanego proszkowo z szybą hartowaną na froncie. W stacji tej możemy dowolnie skonfigurować moc i rodzaj wtyczki/gniazda każdego punktu ładowania. Dostępne moce od 3,4kW do nawet 43kW. Stacja w wersji ogólnodostępnej wyposażona jest w system pomiaru pobranej energii oraz moduły do obsługi płatności przez aplikację OCPP. Właściciel korzystając z aplikacji samodzielnie ustala cenniki za sprzedaną energię.

Pozostałe cechy tej stacji to:

– aktywny LED obrazujący stan ładowania,

– zabezpieczenie nadprądowe i różnicowo-prądowe,

– zabezpieczenie przepięciowe typ-2,

– kontrola temperatury – układ ogrzewania/chłodzenia stacji,

– stopień ochrony IP 54,

– stopień odporności mechanicznej IK 10.

– ekran LCD (opcja)


 

Montaż:

Stacja EVB  2M jest przygotowana do łatwego montażu na gruncie. Do montażu stosuje się dedykowany prefabrykowany fundament betonowy.

 


Zastosowanie:

Parkingi i garaże przy hotelach, restauracjach, galeriach handlowych, stacjach benzynowych, parkingi miejskie i inne miejsca o charakterze ogólnodostępnym.  Stacja dostosowana do ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych typu Plug-In m.in. Jaguar, Porsche, BMW, Audi, VW, Nissan, Tesla Renault, Skoda, Peugeot i innych do wyboru wg standardów Amerykańskich lub Europejskich.

Wszystkie oferowane przez nas stacje do użytku publicznego spełniają wymogi „Ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych” z dnia 11 stycznia 2018 r oraz „Rozporządzenia Ministra Energii w sprawie wymagań technicznych dla stacji ładowania i punktów ładowania stanowiących element infrastruktury ładowania drogowego transportu publicznego”

 

Dane kontaktowe

Sprzedaż: +48 604 687 041

kontakt@stacjeladowania.com

Dane firmy

Agacki S.J.

NIP: 9291981555

ul. Dekoracyjna 3 P-5/3

65-155 Zielona Góra

Copyright © by stacjeladowania.com. Wszelkie prawa zastrzeżone!