Stacje ładowania samochodów elektrycznych z funkcją reklamy wideo
+48 604 687 041

Stacje ładowania z funkcją reklamy

Dodatkowa reklama


Stacje ładowania stojące na parkingach przed Hotelami, restauracjami czy galeriami handlowymi ciągle przyciągają wzrok nie tylko właścicieli samochodów elektrycznych, ale wielu innych „przechodniów”. w połączeniu z faktem, że stacje mają stały dostęp do zasilania można wykorzystać je jako nośnik nowoczesnej reklamy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy stawiając stację ładowania przy swoich hotelach i restauracjach chcieli jednocześnie reklamować swoje produkty stworzyliśmy nową linię stacji ładowania ADVERT wyposażonych w zewnętrzne nośniki reklamy.

Gwarancja jakości


Stacje ładowania linii ADVERT spełniają najwyższe normy w zakresie stacji ładowania w miejscach publicznych i można je wyposażyć we wszystkie dostępne funkcje dla Publicznych Stacji Ładowania. Dostępne są zarówna w wersjach na prąd zmienny AC jak i w wersjach szybkiego ładowania na prąd stały DC. Dodatkowo stacje ADVERT wyposażone są, do wyboru w 1 lub 2 duże 55’’ outdorowe ekrany LCD, które emitują zadaną treść reklamową. Zarządzanie treściami odbywać się może zarówno przez fizyczne karty pamięci, USB lub zdalnie przez sieć internetową.

Stacje linii ADVERT do doskonałe rozwiązanie dla miejsc gdzie oprócz ładowania samochodów możemy również reklamować inne produkty lub usługi. Doskonałym rozwiązaniem jest również sprzedaż tej powierzchni reklamowej innym reklamodawcom.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe

Sprzedaż: +48 604 687 041

kontakt@stacjeladowania.com

Dane firmy

Agacki S.J.

NIP: 9291981555

ul. Dekoracyjna 3 P-5/3

65-155 Zielona Góra

Copyright © by stacjeladowania.com. Wszelkie prawa zastrzeżone!