Stacje ładowania w domu - Stacje ładowania pojazdów elektrycznych
+48 604 687 041

Stacje ładowania w domu

 

 

Każdy użytkownik samochodu elektrycznego najchętniej rozpoczyna dzień z naładowaną do pełna baterią w swoim samochodzie. Niezależnie od tego jak potoczy się dzień od początku mamy dostępny pełen zasięg naszego „elektryka”.


Możemy ładować samochód z gniazdka w ścianie, ale to rozwiązanie najczęściej nie jest dość wygodne. Konieczność każdorazowego wyciągania i chowania kabla to tylko jeden kłopot.


Zbyt obciążona, nie przystosowana do tego sieć w naszym garażu może się buntować, a przy większych bateriach i niskiej mocy w gniazdku czas ładowania może okazać się dość długi.

 

Idealnym rozwiązaniem ładowania samochodów są domowe stacje ładowania samochodów elektrycznych.


W naszej ofercie znajdą Państwo stacje 1 i 2 stanowiskowe, naścienne oraz wolnostojące. Oferowane przez nas stacje są przygotowane do ładowania prądem AC mocami 3,7kW, 7,4kW, 11kW, 22 kW, a nawet 43kW.


Dla najbardziej wymagających klientów ofercie posiadamy również domowe Wallboxy DC o mocy 30kW, które pozwalają na szybkie ładowanie.


Oferowane przez nas stacje mogą być wyposażone w gniazdo typu 2, lub wtyki typu-1 jak i typu-2. Stacja DC wyposażamy zarówno we wtyki CCS-2 jak i CHAdeMO.

 

 


Proponowane stacje ładowania do domu:

Dane kontaktowe

Sprzedaż: +48 604 687 041

kontakt@stacjeladowania.com

Dane firmy

Agacki S.J.

NIP: 9291981555

ul. Dekoracyjna 3 P-5/3

65-155 Zielona Góra

Copyright © by stacjeladowania.com. Wszelkie prawa zastrzeżone!